צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אביזרים למעקות זכוכית

אביזרים למעקות זכוכית

פרזול לזכוכית לשימוש נוח ומושלם

הזכוכית תופסת הרבה מאוד מקום בעולם העיצוב של היום אנחנו עדים לכך כי מוצרים רבים נעשים היום זכוכית. כמו דלתות הזזה, מקלחונים, דלתות לארונות וכן הלאה.

הזכוכית הוא חומר מרשים ונעים לעין. הוא יוצר תחושה של מרחב ושל ניקיון והוא מעניק מראה יוקרתי ועדכני.

אך חשוב לדעת שאם אתם רוצים אכן ליהנות ממוצר הזכוכית ושהוא אכן יעניק לכם את המענה המצופה והנכון, אתם חייבים לדאוג לפרזול איכותי שיתאים לזכוכית. הזכוכית דורשת עבודה שונה לחלוטין ביחס לעץ או אלומיניום ואינו דומה הפרזול אשר מיועד לרהיטים העשויים עץ או אלומיניום לרהיטים העשויים זכוכית.

בדיוק לשם כך אנחנו ב - bar-material – מציעים את כל מוצרי הפרזול המיועד לזכוכית על מנת שתוכלו ליהנות מהמוצרים העשויים זכוכית כאשר המרכיב העיקרי המסייע לתפקוד התקין של המוצר, ונמצא כביכול 'מאחורי הקלעים', קרי מוצרי פרזול לזכוכית – יעניקו לכם את המענה המושלם.

פרזול לזכוכית – המוצרים המובילים

כאשר אתם בוחרים ברהיטים העשויים זכוכית, אתם צריכים כמה וכמה מוצרי פרזול בסיסיים. רק כך הרהיטים יהיו חזקים, ישמשו אתכם היטב וגם יהיו יפים ושימושיים לאורך ימים ושנים.

  • מחזיק מדף זכוכית לארון – מדפי הזכוכית אמורים לשבת היטב במקום המיועד להם. אחרי הכול, הזכוכית הוא מוצר שביר ואם לא יהיה למדף את המקום היציב והבטוח, הרי שהמדף יקרוס ויתנפץ. מחזיקי המדף המיועדים לזכוכית מעניקים למדף את התמיכה המלאה.

  • מחזיק עגול למדף זכוכית – יש כאלה שמעדיפים את המחזיקים העגולים למדפי הזכוכית. המחזיקים העגולים תורמים גם מבחינת המראה והעיצוב של המדפים כאשר מדובר במוצר דקורטיבי ונעים לעין. חשוב לשים לב שיש שתי מידות שונות של מחזיקי מדף עגולים ויש לבחור את המוצר הנכון בהתאם לסוג המדף, הגודל שלו וכמובן המיקום בו הוא מותקן. בין אם מדובר במדפי נוי הקבועים בנישות שבקיר ובין אם אלו מדפים המותקנים בתוך ארון. מדפי זכוכית מצויים בעיקר בארונות וויטרינה.

  • מחזיקי מדף דקורטיביים - ישנם סוגים נוספים של מחזיקי מדף, דקורטיביים ומעוצבים היטב שמשדרגים כל מדף.

  • מנעולים לזכוכית - ישנם כמה וכמה אפשרויות של מנעולים המתאמים לדלתות זכוכית. יש מנעולי פין לזכוכית באורכים שונים ויש מנעולי לחיצה. יש גם את המנעולים המגנטיים ויש מנעולי מפתח רגילים. הדגש בבחירת המנעולים מכל סוג שלא יהיה חייב להיות מתוך התאמה למוצר בו הוא אמור להיות מותקן. לא תמיד פשוט כל כך לקבוע מנעול בדלת זכוכית ולא כל מנעול יכול לתת את המענה הנדרש. לשם כך חשוב להיוועץ באנשי מקצוע בתחום זה. צירים לדלתות זכוכית – צירים לדלתות זכוכית חייבים להיות מותאמים אף הם לזכוכית כמו גם לצורת השימוש העתידית בדלת הזכוכית. ישנם צירים מגנטיים וישנם צירים קפיציים. יש צירים פנימיים שלא דורשים קידוח ויש צירים שמיועדים לדלתות כבדות במיוחד. החכמה היא להתאים את המוצר הנכון לדלת הנכונה בהתאם לשימוש הצפוי.

פרזול לזכוכית בייצור מקלחונים

רבים הם המקלחונים העשויים זכוכית. למעשה אפשר לומר שהרוב המוחץ של המקלחונים נעשים היום באמצעות זכוכית. זאת בגלל שהזכוכית הוא חומר נקי ונעים והוא מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה ולמקלחונים.

מוצרי הפרזול השונים המיועדים למקלחונים, דומים מאוד למוצרי הפרזול אשר עליהם הרחבנו לעיל. אך ישנו הבדל מהותי אחד. מוצרי הפרזול שבמקלחון אמור לשרוד בתנאים הרבה יותר מורכבים מבחינת לחות, רטיבות ומים, ביחס למוצרי הפרזול המיועדים לחלקים אחרים בבית או בחנויות.

אם אלו הצירים של המקלחונים ואם אלו המנעולים. כל אחד מהם חייב לתת מענה מבחינת העמידות למים ופגעי מים.

על כן גם כאן, אין לרכוש את מוצרי הפרזול לפני שמתברר כי אכן מדובר במוצרי איכות שאינם מחלידים, אינם נהרסים ואינם מאבדים מיופיים ואיכותם גם לאחר שימוש ארוך טווח.

חלודה על צירי המקלחון זה לא משהו שאנחנו רוצים ועל כן, חשוב לשים לב לכך כבר בעת הרכישה ולבחור בהתאם את המוצר הכי מבטיח.

קיימים סוגים רבים ושינים של צירים למקלחונים הנותנים כולם מענה לבעיית הרטיבות והלחות שבחדר האמבטיה. המחירים שלהם אולי יהיו גבוהים מעט ביחס לצירים הרגילים אך אין ספק שחשוב לשלם את המחיר. כי רק כך אפשר יהיה ליהנות מהמוצר לאורך זמן.

פרזול לזכוכית רק ב - bar-material