צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
אביזרים למקלחוני זכוכית

אביזרים למקלחוני זכוכית

פרזול למקלחונים שיוכיחו את עצמם לאורך זמן

רבים מהמקלחונים שיש לנו היום עשויים זכוכית. אם בעבר היו המקלחונים מחופים באמצעות וילון בד עלוב, הרי שהמקלחונים של היום נראים ממש כמו ויטרינה יפה ומפוארת. המקלחונים הללו משדרגים את המראה הכללי של חדר האמבטיה ויוצרים מראה נעים, מהודר ומאוד נקי לעין.

אז ברור שהמקלחונים הללו חייבים להיות עשויים בצורה מדויקת ואומנותית על מנת שאכן יתקבל המוצר המושלם. אם המקלחון אכן עשוי היטב, התוצאה המרשימה תדבר בעד עצמה.

אך מעבר לכל מה שקשור ליופי של המקלחון וההתקנה המדויקת והמרשימה שלו, חשוב לשים דגש מיוחד על הנושא של פרזול למקלחונים. כי אם הפרזול לא יהיה איכותי, אם מוצרי הפרזול לא יהיו מותאמים הן למקלחון עצמו מבחינת אופי השימוש בו והן מבחינת התנאים שיש בחלל האמבטיה, הרי שמוצרי הפרזול הללו לא יהיו שווים כלום.

פרזול למקלחונים שלא נהרסים

עד לפני זמן לא רב, לא היו מקלחונים בכל בית. האמת היא שעד היום יש בתים בהם עדיין נעשה שימוש באמבטיה הגדולה והמסורבלת, כאשר זו האפשרות היחידה עבורם להתקלח. אך עם השנים, הבינו בעולם שאין כמעט צורך באמבטיה ואפשר בהחלט להסתפק במקלחון נוח ומרווח.

הדבר נובע הן בגלל שינוי אורח החיים שהפך להיות מטורף ולחוץ מעין כמותו כאשר לאף אחד אין היום זמן לאמבטיות קצף ארוכות. מעבר לכך התברר כי מקלחון שהוא נגיש, נוח ומרווח דיו הוא הרבה יותר שימושי וגם הרבה יותר נוח. 

מלבד זאת מדובר במוצר שהוא גם הרבה יותר בטוח, במיוחד עבור אוכלוסיות חלשות כמו אנשים מבוגרים, נכים וכדומה. המקלחון הרבה יותר נגיש עבורם והוא גם חוסך את ההחלקות הרבות שאנחנו עדים להם ושמתרחשים בעיקר בחדרים בהם ישנה האמבטיה.

המקלחון למעשה עונה על כל הנקודות הבעייתיות שהאמבטיה מציבה בפנינו והיא מאפשרת שימוש הרבה יותר נוח ובטוח.

כאשר אנחנו בונים מקלחון, ברור שאנחנו מצפים שהוא ישרת אותנו היטב לאורך זמן. המקלחון הוא מוצר יקר והוא לא משהו שאנחנו יכולים להחליף אותו בכל יום. היות וכך, חשוב מאוד לדאוג לכך שהמקלחון ייעשה עם מוצרי פרזול איכותיים וחזקים שיתנו את המענה הנדרש, בייחוד לחלל כמו חדר הרחצה.

פרזול למקלחונים – אל חלד

המפגע הראשי שאנחנו סובלים ממנו בחדר האמבטיה הוא בדרך כלל חלודה או עובש. המפגש בין הלחות לחומרים השונים מוביל להתפתחות עובש כמו גם להיווצרות חלודה, תלוי בתנאים, ברמת האוורור שיש במקום כמו גם באיכות החומרים.

היות וחדר האמבטיה לא עושה חיים קלים לרהיטים הנמצאים במקום, חובה לוודא כי כל מוצר שמרכיב את הרהיטים בחדר, יהיה עשוי מחומר שאינו מחליד ושהוא דוחה עובש.

כך לדוגמא הצבע שתצבעו בו את קירות החדר, חייב להיות צבע דוחה עובש, הרהיטים שתתקינו בחדר אמורים להיות מעץ איכותי וחזק שלא ייהרס בעקבות הרטיבות. הצירים של המקלחונים וכל מוצרי הפרזול המרכיבים את המקלחון, חייבים להיות מחומר שלא יגיב למים. רק כך אפשר יהיה להיות רגועים שאכן המקלחון שימש אתכם היטב בלי תופעות מטרידות כמו התפתחות של עובש אוו היווצרות של חלודה.

פונים אל המומחים

בכל מה שקשור למוצרי פרזול המיועד למוצרי זכוכית, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר ייטיבו להתאים לכל רהיט או לכל פריט את מוצר הפרזול הכי נכון והכי מתאים עבורו. לא מומלץ כלל להסתמך על הבטחות של בעלי חנויות שלא באמת מכירים את הזכוכית ולא יודעים מה צריך ואיך צריך להתקין את מוצרי הפרזול באביזרי הזכוכית.

זה בדיוק מה שאנחנו ב bar-material- מציעים.

כל חומרי הפרזול הנצרכים לרהיטים העשויים זכוכית.

זה כולל פרזול עבור מדפי זכוכית שנועדו לנוי והם קבועים על פי רוב בתוך נישות שבקיר. זה כולל גם פרזול למדפי זכוכית של ויטרינה, כך גם פרזול לדלתות זכוכית וכמובן גם פרזול למקלחונים העשויים זכוכית.

לצורך תפקוד נכון ותפעול נכון של כל אותם הרהיטים, חובה להיוועץ באנשי מקצוע המציעים את המענה המדויק למוצרים מהסוג הזה.

רק כך תוכלו להיות בטוחים שאכן המוצר יוכיח את עצמו בשטח והמקלחון, או כל רהיט או פריט זכוכית אחר, יוכיחו את עצמם היטב בשטח.